Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta

18.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego ds. przedmiotów humanistycznych w projekcie „Tworzenie programów nauczania oraz scenariuszy lekcji i zajęć wchodzących w skład zestawów narzędzi edukacyjnych wspierających proces kształcenia ogólnego w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy”

więcej...

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko menadżera w projektach pozakonkursowych pn. „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów – I i II etap ”

12.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko menadżera w projektach pozakonkursowych pn. „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów – I i II etap ” Projekty współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. matematyki w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. przedmiotów humanistycznych w zakresie wiedzy o społeczeństwie w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko eksperta merytorycznego w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego”

11.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty– eksperta merytorycznego ds. przedmiotów przyrodniczych w zakresie geografii w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Ogłoszenie o poszukiwaniu kandydata na wolne stanowisko pracy eksperta wiodącego w projekcie „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 3.

04.01.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta wiodącego w projekcie „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 3”

Wymiar etatu: 1/1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

więcej...Dokument oglądany razy: 36 711