Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Rozwoju Edukacji

K

Praca

Pokaż wpisy z roku:

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta do oceny e-materiałów w typie abstrakty z przyrody w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.”

24.05.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta do oceny e-materiałów w typie abstrakty z przyrody w projekcie pozakonkursowym pn. „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

więcej...

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów SPE w projekcie pozakonkursowym „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.

24.05.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. adaptacji e-materiałów dla uczniów SPE w projekcie pozakonkursowym „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. przedmiotów artystycznych w zakresie muzyki w projekcie pozakonkursowym „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.”

24.05.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta ds. przedmiotów artystycznych w zakresie muzyki w projekcie pozakonkursowym „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej...

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta do oceny e-materiałów w typie abstrakty z fizyki w projekcie pozakonkursowym „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.

24.05.2018

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko eksperta do oceny e-materiałów w typie abstrakty z fizyki w projekcie pozakonkursowym  „Tworzenie e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego.” Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

więcej...Dokument oglądany razy: 56 384